Kalitemize Güveniyoruz
Get Adobe Flash player

Pirus Ceviz Cilalı Ahşap Makam Takımı

Pirus

« arasında 3 »

MASA 265x133x76 ölçülerinde olup, masa tablası için, 25  mm MDF ,üzeri doğal ahşap kaplama ile kaplanıp 12 cm’ye kalınlaştırılmıştır. Masa perdesi 30 mm kalınlığında olup,özel kalıbında şekil verilmiştir.Perde önüne CNC de işlenmiş ,8 mm kaplamalı MDF den hazırlanmış kabartma havası veren parça çakılmıştır.Perde ve 12 cm çapında hazırlanan ayaklar, CNC de hazırlanmış kademeli platform üzerine monte edilmiştir.Masa tablası,iki adet 20 cm çapında arka ayaklar ve perde üzerine oturtulacaktır.Masa üzeri ve perde önünde 8 mm MDF üzeri suni deri kaplanmış sümenler kullanılmıştır.Bütün ahşap kısımlar selülozik cila ile cilalanmıştır. Bütün parçalar bir birine vida ile bağlanmıştır.

SEHPA 120x67x42 ölçülerindedir.Sehpa tablası için 25 mm MDF, üzeri doğal ahşap kaplama ile kaplanıp 9 cm’ye kalınlaştırılmıştır.İki adet dış bükey ayak perdeyle bir birine bağlanmıştır.

Tabla üzeri 8 mm MDF  üzeri suni deri ile kaplanmış sümenlere sahiptir.Ahşap kısımlar selülozik cila ile cilalanmıştır.

ETEJER 136x65x76 ölçülerinde olup,30 mm kalınlğındaki MDF, üzeri ahşap kaplama ile kaplanıp 12 cm’ye kalınlaştırıımıştır. 3 adet çekmece ,2 adet kapak,1 adet klavye ve 2 adet deri kaplanmış dış bükey yan kullanılmıştır.Üst tabla, çekmece ve kapak önleri, 8 mm MDF  üzeri suni deri ile kaplanmış sümenlere sahiptir.Ahşap kısımlar selülozik cila ile cilalanmıştır.

DOLAP 262x50x120 ölçülerinde olup,tamamı MDF den mamul ahşap kısımlar kaplama ile kaplanıp selülozik cila ile cilalanmıştır. Yanlarda 2 adet, dış bükey,deri giydirilmiş yan mevcuttur. 4 adet kapak,3 adet çekmece mevcut olup, kapak ve çekmecelerde, 8 mm MDF üzeri deri giydirilmiş sümenler kullanılmıştır.Kapak önlerine CNC de motif işlenmiştir.Çekmece iç tabanlarında deri tabanlıklar kullanılmıştır. Bütün parçalar birbirine minifix ile bağlanacaktır.