Kalitemize Güveniyoruz
Get Adobe Flash player

Şah Rustik Ahşap Kaplama Klasik Makam Takımı

Şah Rustik Makam Takımı

 

« arasında 2 »

Ofisinizin ihtiyaçlarına uygun tasarlanan ve tüm mobilya özelliklerini taşıyan ürünlerimiz, kusursuz  görsellik ile hazırlanarak, sizlere sunulmaktadır. Bir birinden güzel ve Klasik Makam Takımları koleksiyonunda yer alan Şah Rustik Ahşap Kaplama Klasik Makam Takımı Kök kaplaması ve ustalarımızın el emeği  ve ince işçiliği ile takıma uygulanan Dekoratif Aluminyum Rustik Patina ile dikkat çekmektedir.

Makam Takımı 4 ayrı parçadan oluşmaktadır. Çok şık ve oldukça büyük  L:326, W:54, H:128, ölçülerine sahip arka dolabın ortasında kullanılan alüminyum rüstik spod ışık ile aydınlatılarak takıma ayrı bir hava katmaktadır. Yanlarda içleri raflı 6 kapaklı bölmeler  yer almaktadır.  Dolap ünitesinin önüne konumlanmış makam masası L:260, W:120, H:75 boyutlarında olup sağ tarafında çekmeceli bölme sol tarafında ise kapaklı bölüm yer almaktadır. Çekmeceli olan bölümün üstünde ise gizli ve özellikle silah kullanıcılarını düşünülerek tasarlanmış ve silah koyma yeri bulunan çekmecesi  mevcuttur. Çekmece ve genişlik konusunda sizlerin ihtiyacını karşılayacak özellikte üretilen Klasik Makam masası  ile hem tasarımda hem de kullanımda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Masanın üzerine uygulanan deri sümenler ile takım daha şık ve klasik  bir görünüm kazanmıştır. Masanın  yanıbaşında yer alan kapaklı etajer  L:130, W:60, H:75 ölçülerindedir. Ortada bulunan ve takımı  tamamlayan, orta  sehpa ise L:120, W:70, H:42 boyutlarındadır.

Birbirinden farklı Klasik Ofis Takımları üretimi yapan firmamız yüzlerce farklı tasarımı, ihtiyaçlarınıza uygun size özel yapılan ve odanızın büyüklüğüne göre tasarlanan ürünler  ile sizlere zengin seçenekler  sunmaktadır.

Firmamızın, Detaya, Malzemeye, Renge, Stile, Kaliteye ve Zarafete Duyduğu  güçlü tutkuyu hissetmek ve yeni modellerimizi  görmek için sizleri Ankara Sitelerde, İstanbul  Masko , Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı ve  Azerbaycan Baküde  bulunan Detay Ofis Mobilya Mağazalarımıza bekliyoruz.